Profesjonalizm, rzetelność, uczciwość i owocna współpraca.
Tak z całą pewnością możemy określić działania, które oferuje firma Re-Mix.
Od 1996 roku realizujemy się w swoich działaniach, starając się robić wszystko, by efekty końcowe, które dzięki nam powstają, mogły dać zadowolenie organizatorom, widowni, jak również i całemu sztabowi zainteresowanych osób.
Dlaczego ReMix?
Bo to Grupa Ludzi, Realizująca swoje życiowe pasje.!!!
Dla nas, to co robimy, to nie tylko sposób na życie, zarabianie pieniędzy. Dla nas to przede wszystkim pasja, zamiłowanie, realizacja życiowych ambicji, to praca, która daje nam satysfakcję, przyjemność i przede wszystkim spełnienie. Zajmujemy się wszystkim tym, co z imprezami, eventami i innymi przedsięwzięciami jest związane.
Wszelka obsługa imprez, zarówno tych małych, jak również i tych dużych, tu w Warszawie, jak również i na terenie całej Polski. Wszelkie prace, związane z oświetleniem, nagłośnieniem, sceną, jak również i innymi rzeczami, które związane są z multimediami, instalacją, czy też wynajmem sprzętu.
Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do wykonania!
Przeszkody? Utrudnienia? Kłopoty techniczne?
Dla nas nie ma takich słów, one nie istnieją.
Osoby, którzy tworzą ReMix, to pełni pasji, ambicji i zamiłowania do swojej pracy ludzie, którzy zrobią wszystko, by klient czuł się spełniony. Jego sukces, jest sukcesem naszej firmy! Jego zwycięstwo, jest także naszym zwycięstwem.
Postaw na nas, a przekonasz się sam, że nie rzucamy słów na wiatr!

Copyright © 2018 Re-Mix Organizacja Imprez, Nagłośnienie Koncertów, Oświetlenie Sceniczne, Wynajem Sceny, Wynajem Telebimu, . Wszelkie prawa zastrzeżone

Re-mix.pl

design by GreenMouse.pl